نمایندگی رباتیک

نمایندگی رباتیک

اعطای نمایندگی رباتیک در زمینه فروش و آموزش جهت گسترش فعالیت شرکت برای تمامی شهرهای کشور نظیر:

تهران کرمان شیراز تبریز ساری رشت زاهدان بندرعباس بوشهر سبزوار سمنان شهرکرد سیرجان آمل بهشهر نکا اصفهان فولادشهر خرمشهر و تمام شهرهای ایران

همکاری پر سود و درآمد ایده آل را با شرکت خلاق افزار آریان تجربه کنید، شما فقط با صرف روزی چند ساعت، توسط همکاری با شرکت رباتیک آریان (سازنده بهترین و با کیفیت ترین ربوتهای ایران) میتوانید به درآمد ایده آل ماهانه خود برسید.

شرکت خلاق افزار آریان به عنوان تولید کننده زنجیره بسته های اموزشی رباتیک در ایران و همچنین تنها شرکت دارای مجوز آموزش رباتیک در تمام مدارس سراسر کشور  با  طراحی و تولید رباتهای مختلف در  تمام رده های سنی به صورت اصولی و در راستـای گسترش فعالیت در تمامی شهرهــای کشور شرایط مناسب و ویـــژه ای را برای نیروهای آموزش و پرورش و همچنین مهنــدسین رشته های برق، مکانیک،کامپیوتر و سایر رشته های فنی و نیز افراد توانمند در حوزه مدیریت در نظر دارد تا بتواند در جهت ایجاد یک فعالیت مناسب اقتصادی این علم را روز به روز گسترش دهد.

نمایندگی رباتیک

نمایندگی رباتیک

فعالیت اصلی نمایندگان مدیریت نیروهای آموزشی و فروش در راستای برگزاری کلاسهای رباتیک در مراکز مختلف می باشد.نظر به قابلیتهای فراوان رباتیک و نیزعلاقه مندی دانش آموزان به رباتهای آموزشی امروز شاهد حضوری حداکثری در مدارس از سوی دانش آموزان برای شرکت درکلاسهای رباتیک می باشیم.

از آنجا که حرکت دانش آموزان در این مسیر خود به نوعی هم راستا با فرهنگ مردم ایران زمین بوده و از جهات فراوان با ابتذال، سستی و بیهودگی مخالفت دارد فلذا تمایل والدین به حضور فرزندانشان در بسیاری از مواقع دوچندان بوده و این امر بار فرهنگی ما را نیز چندین برابر می نماید.

اینجاست که شرکت خلاق افزار آریان در برنامه های خود غالبا از افراد توانمند درحوزه های علمی و فرهنگی دعوت به همکــاری نموده و بیش از ۹۵ درصد نمایندگان  نگاهی سرشار از ایجاد خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان دارند.لـذا با وجود یک برنامه مدون آموزشی می بایست سیستم را طرح ریزی نموده و آماده حرکت در این مسیر گشت.

نگاه دو جانبه در امر گسترش سیستم در تمامی مراکز با هدف ایجاد مرکز رباتیک دانش آموزی در مدارس و سایر مراکز علمی از یک سو و نیز پایدارســازی دانش آموزان برای حضور در ترمهای مقدماتی و پیشرفته و نهایتا شرکت در جشنواره های خوارزمی و مسابقات ربـاتیک کشور دانش آموزی از اصلــی ترین سرفصلهای کاری نمایندگان شرکت خلاق افزار آریانمی باشد.

ضمنااز آنجا که شرکت خلاق افزار آریان تنها شرکت دارای مجوز آموزش رباتیک در تمام مدارس سراسر کشورمی با شد و همچنین این فعالیت مورد نیاز و خواست بسیاری از نهادهای فرهیخته و آموزشی دولتی وخصوصی می باشد غالبا شاهد همکاری بسیاری ازمدیران آموزشی کشور در زمینه در اختیار قرار دادن اماکن آمــوزشی برای برگزاری کلاسها و … هستیم. فلذا نیاز به تهیه مکــان و سرمـایه گــذاری در ابتدای کار به عنوان ضرورت محسوب نمی گردد.

 

ویژگیهای نمایندگی رباتیک شرکت خلاق افزار آریان :

۱-اختصاص بیشترین در صد سود به نمایندگان محترم در مقایسه با سایر شرکت ها

۲-آموزش کامل نمایندگان و مدرسان شان (موارد تخصصی,موارد مدیریتی,موارد روانشناسی و سایر موارد)

3-استفاده از یک بسته آموزشی برای آموزش در چند ترم مختلف(این امر سبب به صرفه شدن دوره های آموزشی می شود و با استقبال بیشتر خانواده ها مواجه خواهد شد)

۴-ارسال ملزومات ابتدایی کار بعد از اخذ امتیاز نمایندگی( موارد تبلیغاتی-دی وی دی آموزشی که شامل جزوه ترمها,عکس و کلیپ از دانش آموزان و مسابقات آنان,اساسنامه نمایندگی,مجوز نمایندگی,معرفی طرح و…)

۵-ارائه پکیج با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت به نمایندگان محترم

۶-ارائه جزوات آموزشی مخصوص مدرسین که جلسه به جلسه تمامی نکات را بیان کرده است.

۷-ارائه بسته خدمات پس از فروش به همراه هر سفارش نمایندگان محترم

8- اهدا یک سامانه ارسال پیام کوتاه با تمامی امکانات روز بصورت کاملا رایگان به نمایندگان جهت تبلیغات

شرایط عمومی نمایندگی رباتیک :

دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران
التزام عملی به قوانین جمهوری اسلامی ایران
عدم سوء پیشینه کیفری
نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

 شرایط همکاری:

کلیه فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های فنی و مهندسی ، علوم پایه و علوم انسانی (برق ، کامپیوتر ، مکانیک ، صنایع ، فناوری اطلاعات ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت دولتی ، کاردان و کارشناس و…)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت شرایط با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09113169040       مهندس حبیب نیا

09355202470       مهندس تیموری

نمایندگی رباتیک